SLUŽBY

Rozhodnete-li se využít dlouholeté praxe a zkušeností naší firmy, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám zpracujeme optimální řešení a v případně vážného zájmu kompletní návrh a nabídku. Mezi naše priority patří maximální kvalita odvedené práce a spolehlivost.

Vize

Při přípravě nabídky nejdeme cestou nejnižší možné ceny na úkor kvality, ale hledáme to nejoptimálnější řešení. Naším cílem je uspokojit každého zákazníka tím, že za přijatelnou cenu dostane špičkově odvedenou práci.

Více než 20 let v oboru

Dlouholeté působení v oboru nám umožnilo získat cenné zkušenosti. Nespoléháme však jen na minulost, ale snažíme se sledovat nové trendy nejen v materiálech, ale i v nových technologických postupech.

Záruční i pozáruční servis

Vystavením faktury to nekonči. V případě nutnosti řešíme veškerý záruční i pozáruční servis rychle a bez odkladu.

Osobní přístup

Na tom si zakládáme především. Jsme si vědomi toho, že každá zakázka je jiná a stejně tak každý zákazník je osobnost vyžadující individuální přístup. Jsme časově flexibilní a rádi se přizpůsobíme potřebám a možnostem zákazníka.

Naše cenové nabídky jsou jasné a srozumitelné

Dbáme o to, aby každý údaj a každá kolonka v naší nabídce byla přehledná a jasná. Žádná změť čísel a kódů. Žádné nesmyslné slevy z nadsazených cen. Jasné, srozumitelné, přehledné a férové jsou naše nabídky.

Certifikáty

Naším hlavním dodavatelem je firma DEK Trade a veškeré materiály, které nám dodává, jsou certifikované a odpovídající dokumenty jsou k nahlédnutí ZDE.

MATERIÁLY

Hydroizolace

Asfaltové pásy

ELASTEK 40 (50) SPECIAL ve variantě DEKOR se uplatňuje jako vrchní pás v nových povlakových krytinách. Kvalita asfaltové hmoty i nosné vložky umožňuje použití pásu i v místech zvýšeného namáhání. Hydroizolační pás je vyroben z asfaltu modifikovaného SBS kaučuky. Pás je určen pro izolace všech částí staveb. Nosnou vložku pásu tvoří kvalitní polyesterová rohož. Vlastnosti tohoto materiálu dávají pásu vysokou průtažnost při zachování značné pevnosti. Silná modifikace asfaltové hmoty SBS kaučuky dodává pásu vynikající elasticitu a ohebnost i při extrémních teplotách. Pás ELASTEK 40 (50) SPECIAL ve variantě DEKOR se vyrábí s ochranným břidličnatým šupinatým posypem, který chrání asfaltovou hmotu proti vlivům UV záření, snižuje povrchovou teplotu a zvyšuje estetický dojem střechy.

Na opracování detailů, zejména na svislé konstrukce se výborně hodí speciální APP modifikovaný pás s kovovým povrchem (Al, Cu). Má vynikající přilnavost a vysokou stabilitu při vysokých teplotách.

PVC fólie

Hydroizolační fólie ALKORPLAN jsou vyrobeny z měkčeného PVC (mPVC). Používá se několik typů podle způsobu aplikace. Liší se nosnou vložkou. Fólie ALKORPLAN se vyznačují vynikající svařitelností. Zvláště významný je fakt, že tato svařitelnost je výborná i po dlouhé době, což se pozitivně uplatní například při doplňování nového prostupu na střeše apod. Jsou známé také odolností proti agresivním vlivům počasí – kyselé deště, různé zplodiny, exhalace, mráz nebo teplo. Díky čtyřicetiletým zkušenostem firmy ALKOR DRAKA s výrobou fólií z měkčeného PVC je u fólií ALKORPLAN dosahováno vynikající dlouhodobé rozměrové stability. To dokazuje především velké množství úspěšných realizací z tohoto materiálu po celém světě. Fólie ALKORPLAN se vyrábí v  několika typech. Použití konkrétního typu vyplývá z jeho přesně dané vlastnosti.

Zateplení - tepelná izolace

Ve stavebnictví je nejvíce využíván EPS polystyren. Dodává se ve formě desek různých rozměrů, EPS polystyren je označen číslicí například EPS 70 nebo EPS 100, toto číslo představuje pevnost polystyrenu v tlaku v kilopascalech. Dalším označením polystyrenu EPS je písmeno za číslicí. To představuje určení polystyrenu: Z - pro podlahy, S – tepelné izolace střech, F – fasádní polystyren.Na ploché střechy je hojně používán Polydek. Jsou to kompletizované dílce z expandovaného polystyrenu s asfaltovým pásem na horním povrchu.